• Dokunmatik site
  AKILLI SİTELER
  Google, arama sonuçlarında;
  mobil uyumlu olan sitelere
  öncelik veriyor...
 • SON TEKNOLOJİ
  WEB TASARIM
  Mobil uyumlu yeni nesil alt yapı ile artık siteniz daha kullanışlı


Web Tasarım Yapılırken Aranacak Özellikler

 • Web tasarım firmasını incelemelisiniz. Yapmış olduğu siteleri inceleyin ve firmaları arayarak memnuniyeti sorun. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Aksisnet olarak her sektöre ve her kesime hizmet vermek bizim güvenilirliğimizin bir sonucudur.
 • Size web sitesi yapacak olan firmanın, sektörde kaç yıllık bir tecrübesi olduğunu irdeleyin. Aksisnet 2005 yılından günümüze aktif olarak web tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
 • "Fotoğraf işlerinizi de yapacağız, baskı işlerinizi de yapacağız, ..." diye uzman olmadıkları alanlarda da size her işi yaparız diyerek yeter ki iş bizim olsun mantığında olan firmalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksisnet olarak biz fotoğrafçı değiliz ve merdiven altı bilgisayarcı da değiliz. Biz internet danışmanlığı hizmeti veren; web tasarım ve programlama işini profesyonel olarak sürdüren İstanbul web tasarım firmasıyız. Biz yapacaklarımızı vaat ediyoruz.
 • Web site sayfa düzeni (mizanpajı) her seviyedeki internet kullanıcıları tarafından rahat kullanılması gereklidir. Çünkü web sitesine gelen kullanıcılar sizin kadar kullanma bilgisi olmayabilir. Aksi halde prestij ve müşteri kaybı yaşarsınız.
 • Tasarımın sektörünüze uygun ve özgün bir tasarımın yapılmasına dikkat etmelisiniz. Hazır kalıp (template) web tasarımları kullanan firmalara dikkat etmelisiniz. Sitenizin görselini başka firmalarda da gördüğünüzde sakın şaşırmayın. Aksisnet olarak; size özel tasarım uygulaması web sitesi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Sitenin her tarayıcı tarafından hatasız bir şekilde görüntülenmesi önemli bir husustur. Dünya istatistiklerinde tarayıcıların (browser) kullanma oranlarına baktığımızda;1.Chrome (%51.72),2.İnternet Explorer (%21.16) 3.Firefox (18.7), 4.Safari (4.94), 5.Opera (1.67) ve diğerleri (1.81) olarak sıralanmaktadır. Bu bilgiler 2015 yılının ilk çeyreğine ait verilerdir. Bu tarayıcıların da sürümleri bulunmaktadır. Böylesi değişken web tarayıcı kullanımında siteler tarayıcı uyumluluğu önemli bir husustur. Web sitenizi yaptırırken bu özelliği aramanız gerekmektedir. Aksi takdirde siteniz doğru çalışmaz. Aksisnet olarak tüm yaptığımız web uygulamalarında tüm tarayıcılarda uyumluluğu sağlamaktayız.
 • Google arama motoru optimizasyonu doğru ve işlevsel olmalıdır. Başta Google ve diğer arama motorlarında bulunabilirliğiniz yok ise sitenizin firmanıza katacağı kötü imajdan başka bir şey değildir. Özellikle ürünlü web siteler ve hizmet sektöründeki web sitelerin arama motorlarında bulunabilirliği kazancınız ve prestijiniz açısından aramanız gereken önemli bir detaydır. Burada kastettiğimiz arama motorlarındaki bulunurluk; sitenizi 1 milyon arama motoruna kayıt etme ve firma isminizi arattığınızda buluna bilinirlik gibi ucuz vaatler değildir. Sizin belirleyeceğiniz sektörel kelimlerin bulunurluğudur. Web tasarımcısı olduğunu iddia eden firmalara arama motorlarındaki başarılarını sorun ve referanslarından örnek göstermelerini isteyiniz. Aksisnet olarak yaptığımız tüm projelerde SEO (Search Engine Optimization) uygulaması yapmaktayız.
 • Web sitenizi oluşturacak web tasarım firmasından arayacağınız daha birçok ölçütler var. Arayışta olduğunuzun şeyin ne olduğunu bilirseniz seçici olursunuz ve kaliteli web sitesi ile mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alırsınız.

En iyi bildiğimiz iş web tasarım alanadı tescil web yayınlama seo e-ticaret . En iyi bildiğimiz işi yapıyoruz.

16 yılı aşkın tecrübe, 600'ün üzerinde mutlu müşteri arasında sizleride görmek isteriz.