Aksisnet için web tasarımı, şirketinizin profilini, piyasa imajını ve reklamınızı web ortamında doğru ve işlevsel olarak sunulmasıdır. Web siteniz dünyaya açılmış ticari bir ortam ve reklamınızı sıfır maliyet ile yapacağınız, artık yasalarcada zorunlu hale getirilmiştir.

 

Web Site Tasarımı Yaparken Ele Aldığımız Noktalar

  • Kurumunuzun ticari yapısını inceleyerek gerekli olan bilgi ve dökümanları oluşturmak
  • Kurumunuzun ihtiyacı olan reklamı karşılamak
  • Ürün ve müşteri hizmeti
  • Web sitenin içeriği kullanıcılara kolaylığı ve anlaşılır olması
  • Tasarımlarımızdan seçenekler ve sizin önerileriniz
  • Görsel elemanların yanında, hareketli görüntüler, ses, video, Java uygulamaları ve flash animasyonlar gibi zenginleştirici öğelerin hazırlanıp, uygulanması

 

Sanal Ofisiniz, Web Siteniz var mı ? Neden Web Sitesi ?

Günümüz teknolojisine baktığımızda gelişen firmalar teknolojiyi kullanarak hep zirvede olmanın mutluluğunu yaşamışlardır. Web sitesi, kurumların pazarlama gücüne artı bir ivme kazandırmakla birlikte, kurumunuzun bilgilerine dünyanın her yerinde 24 saat ulaşılabilecektir. Globalleşen dünyamızda artık kurumlar internet tabanlı çalışmaktadır. Yeni kazanç kapısı sağlamak, müşteri portföyünü genişletmek ve etkili bir tanıtım için internet siteleri kullanılmaktadır. Çünkü, internet siteleri insanlara güvenilir olmakla birlikte taleblerini hızlı şekilde karşılamaktadır. Kurumunuza yapacağımız web sitesi insanlara; hizmeti , kaliteyi , güveni verecektir. Bu sitenin kurumunuza kazandıracağı liderlik olacaktır.Aksisnet olarak kurumunuzun ihtiyacını karşılamak için hizmetinizdeyiz.

Herkesin iyi bir web sitesi olsun!

İnternet siteleri kurumlar için bir ihtiyaç niteliğindedir. Artık kişisel internet siteleride ihtiyaç haline gelmektedir. Bunu biraz açacak olursak; geçmişe 2000 li yıllara baktığımız zaman cep telefonu zengin insanların kullandığı bir araç olarak Türkiye de yaygınlaşmıştı. O zamanlar Turkcell sabancı kuruluşuna teklif edildiğinde, kabul etmemişlerdi. Çünkü ekonomik kriz ortamıydı. İnsanlar o zaman işsizdi ve hatta evlerindeki telefon faturalarını bile zor ödüyorlardı. O zaman cep telefonu hattına sahip kişi sayısı binlerle ifade ediliyordu. Ama bugüne baktığımızda herkesin bir cep telefonu hattı olduğu ve hatta birden fazla hat kullandığını belki sizlerde şahit olmakla birlikte bir çoğumuzda beklide kullanmaktayız. Peki aradan 5 yıl geçmesine rağmen insanlar çok mu zengin oldular ? Asgari ücret 1.000 ytl nin üzerine mi çıktıda bu kadar cep telefonu hattını kullanan var. Hatta geçmişe göre işsizlik bu yıllara gelirken artmaktaydı. O zaman neydi bu kadar insanı kapsıyacak şey ? Sizde bilirsiniz ki ihtiyaçtan dolayı kişisel numaranız var. Çevremizden şahit olmuşuzdur, bazılarının iş hattı, bazılarını kişisel hattı, bazılarının sevgilisine özel hattı kullanmakta olduklarını görmüşüzdür.

Şimdi soruyorum sizlere bundan 5 yılönce herkesin iki veya üç değil bir tane cep telefonu hattı olacağını söyleseler ‘ hadi canım sende… der geçerdik. Ama şimdi ! Rahmetlik Sakıp Sabancı nın bir sözü var. Teşke Turkcell bana teklif edildiğinde ben alsaydım...

web tasarım ihtiyacınızı giderelim

ZANAATİMİZİ YAPIYORUZ