Dinamik Arama Ağı Reklamı

Dinamik Arama Ağı Reklamları, Arama Ağı kampanyalarınızın daha fazla kullanıcıya ulaşmasına yardımcı olur. Dinamik Arama Ağı Reklamlarını kullandığınızda, sitenizdeki her sayfa için reklam oluşturup bu reklamların her biriyle ilgili anahtar kelimeler eklemek yerine, reklamlarınızı özelleştirip hedeflemek amacıyla Google'ın siteniz hakkında edindiği bilgilerden yararlanırsınız.

Dinamik Arama Ağı Reklamları, Google'ın web tarama teknolojisini kullanarak web sitenizi dizine ekler ve bir müşteri aramasının işletmenizle alakalı olup olmadığına dair son kararı vermek için bu dizin listesini kullanır. Arama terimi dizinle eşleşirse Dinamik Arama Ağı Reklamları, müşterinin arama terimi için özelleştirilmiş bir başlık ve hedef URL'yi otomatik olarak oluşturur. Bunun sonucunda, şablonunuzu temel alan bir dinamik arama ağı reklamı Google Ads açık artırmasına girer. Yalnızca şablondaki açıklamayı önceden oluşturmanız gerekir. Heri kalan her şey, müşterinin arama terimine göre otomatik olarak yapılır.

Not

Dinamik Arama Ağı Reklamları, diğer Google Ads kampanyalarınızı tamamlayacak nitelikte, alaka düzeyi yüksek reklamlar üretir. Bu reklamlar mevcut anahtar kelimelerinizin kapsamadığı, alakalı aramalar için değer sunarak anahtar kelime stratejinizi tamamlar ve hiçbir alakalı aramayı kaçırmamanızı sağlar.

 

Yorumlar (1)

  • Serdar TUNÇ
    Serdar TUNÇ

    Merhabalar; Tavsiyeniz beni çok aydınlattı. Bu durumda bazı şeyler kafamda şekillendi. Ofisinizi ziyaret etmek isterim. Sanırım bire bir projeyi size daha iyi açıklayabilirim. Teşekkürler,

    6 Ağustos 2020 Perşembe

Yorum yap

Başarılı! Mesajınız bize gönderildi.
Hata! Mesajınız gönderirken bir hata oluştu.
web tasarım ihtiyacınızı giderelim

ZANAATİMİZİ YAPIYORUZ