Geniş eşleme düzenleyici

Mağazasının en çok satan mavi kız çocuk bisikletini tanıtmak istemektedir. Reklamlarını bisiklet almak isteyen geniş bir kitleye gösterirken kitleyi yalnızca mavi kız çocuk bisikleti arayan kişileri kapsayacak şekilde daraltmak için anahtar kelimelerine geniş eşleme düzenleyiciler ekler.

Bir anahtar kelimenin önüne + işareti eklemek, onu geniş eşleme düzenleyiciye dönüştürür. Bu, yalnızca anahtar kelime veya yakın varyasyonları arama terimlerinin herhangi bir kısmındaysa reklamlarınızın gösterilmesini sağlar.

Bu özellik, anahtar kelimenin herhangi bir varyasyonunun arama teriminde görünmesine izin veren geniş eşlemeden farklıdır. Geniş eşleme düzenleyiciler yalnızca yakın varyasyonlara izin verir.

İpucu

Kapsamlı anahtar kelime listeleri oluşturmaya daha az zaman harcamak istiyorsanız geniş eşleme iyi bir tercihtir. Anahtar kelimeleriniz daha geniş bir arama terimleri varyasyonuyla eşleşir ve sizin markanızı veya işinizi aramayan kullanıcılara da erişirsiniz. Bu seçenek, anahtar kelimelerinizle alakalı aramalarda reklamlarınızın gösterilmesi için geniş bir ağ atmaya benzer.

Geniş eşleme düzenleyiciler, anahtar kelimelerinizle alakalı belirli kavramların eriştiğiniz aramalarda olması gerekip gerekmediğini belirtmenizi sağlar.

Yorumlar (1)

  • Ahmet Said YELDEMİR
    Ahmet Said YELDEMİR

    Web sitesi yaptırdım, ancak memnun değilim. Yeni bir site mi yaptırmama gerekli. Yoksa mevcut siteyi toparlayabilir miyiz?

    3 Ağustos 2020 Pazartesi

Yorum yap

Başarılı! Mesajınız bize gönderildi.
Hata! Mesajınız gönderirken bir hata oluştu.
web tasarım ihtiyacınızı giderelim

ZANAATİMİZİ YAPIYORUZ