Tam eşleme

Çocuk bisikletlerinde indirim yapmakta ve fırsat arayan müşterileri sitesine çekmek istemektedir. Reklamlarını yalnızca çocuk bisikleti promosyonları arayan kullanıcılara göstermek için anahtar kelimelerine tam eşlemeyi ekler.

Tam eşleşmeyi kullanmak için anahtar kelimelerin başına ve sonuna köşeli parantez koyun. Böylece reklamlarınız yalnızca arama ile anahtar kelimeniz aynı anlama geliyorsa gösterilir. Yazım yanlışları, kelimenin çoğulu ve eş anlamlıları gibi anahtar kelimenizin yakın varyasyonları buna dahil olabilir.

Arama terimlerinden önce veya sonra ekstra kelime olamayacağı için bu, sıralı eşlemeden farklıdır.

Örneğin, [erkek bisikletleri] anahtar kelimesi, erkek bisikletleri veya erkek velespitleri için arama yapan kullanıcılara gösterilir. Ancak indirimli erkek bisikletleri için arama yapıldığında gösterilmez.

İpucu

Tam eşlemeden daha esnek fakat geniş eşlemeden daha kesin hedefli bir seçenek arıyorsanız sıralı eşleme iyi bir tercihtir. Bu eşleme türü, ürününüzü veya hizmetinizi arıyor olma ihtimali en yüksek kullanıcılara reklamlarınızı gösterip daha fazla müşteriye ulaşmanıza yardımcı olur.

 

Reklamlarınızı son derece spesifik kullanıcı aramalarıyla eşleştirmek istiyorsanız tam eşleme iyi bir tercihtir. Tam eşlemeli anahtar kelimeler, reklamlarınızın yalnızca anahtar kelimelerinizle aynı anlama gelen aramalarda gösterilmesini sağlar.

Yorumlar (0)

Yorum yap

Başarılı! Mesajınız bize gönderildi.
Hata! Mesajınız gönderirken bir hata oluştu.
web tasarım ihtiyacınızı giderelim

ZANAATİMİZİ YAPIYORUZ